Przegląd artykułów w miesiącu

Maj 2021

Aktualności Ośrodka Interwencji Kryzysowej
117

Ważna informacja

Szanowni Państwo, informujemy, że Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Świdniku dnia 04.06.2021r. (piątek) będzie zamknięty. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do kontaktu w innym terminie.... czytaj więcej..

Aktualności Piecza Zastępcza
142

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

„Musimy budować świat, w którym żadne dziecko nie będzie pozbawione prawa do życia w pokoju i bezpieczeństwie, w trwałej rodzinie…”św. Jan Paweł II Szanowni Państwo, Rodzina to wielka wartość dla każdego z nas, a zupełnie szczególna dla tych, którz... czytaj więcej..

Aktualności Piecza Zastępcza
208

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego w Powiecie Świdnickim

Z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego zapraszamy rodziny zastępcze do wzięcia udziału w konkursie "Zwykły dzień w niezwykłej rodzinie". Zachęcamy rodziny do zaprezentowania tematu konkursu w formie dowolnego nagrania: filmu, piosenki, scenki lub r... czytaj więcej..

Aktualności Piecza Zastępcza
50

Szkolenie dla rodzin zastępczych "Moja rodzina drogą do szczęścia"

Zapraszamy rodziny zastępcze na kolejne szkolenie "Moja rodzina drogą do szczęścia", które odbędzie się dn. 28.05.2021r. Na szkoleniu zostanie przedstawiona wiedza z zakresu rozwoju dziecka, uwzględniając szanse i zagrożenia okresu rozwojowego, „krok... czytaj więcej..

Wyników 1 - 4 z 4