Przegląd artykułów w miesiącu

2020

Aktualności Piecza Zastępcza
192

Wsparcie dla rodzin zastępczych w związku z epidemią COVID-19

Uprzejmie informujemy, że w ramach projektu pn: „Wspieranie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID-19”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach PO WER na lata 2014-2020, rodziny zastępcze funkcjonujące na teren... czytaj więcej..

Aktualności Piecza Zastępcza
232

Moja rodzina drogą do szczęścia

W dniu 27.11.2020 r. Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Świdniku zorganizował szkolenie online dla rodzin zastępczych funkcjonujących na terenie Powiatu Świdnickiego pt:"Moja rodzina drogą do szczęścia".  W trakcie szkolenia przedstawione zostały ... czytaj więcej..

Aktualności Ośrodka Interwencji Kryzysowej
343

Akcja charytatywna „Uśmiech dziecka”

Każda okazja jest dobra, żeby pomagać! Po raz kolejny Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Świdniku organizuje akcję charytatywną pt: „Uśmiech dziecka” dla naszych podopiecznych. Celem akcji jest przygotowanie upominków mikołajkowych dla dzieci z rodzin... czytaj więcej..

Aktualności Ośrodka Interwencji Kryzysowej
142

Kryzys! I co teraz?

Szanowni Państwo, Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Świdniku przygotował dla Państwa podstawowe informacje o kryzysie psychicznym w postaci broszury Kryzys! I co teraz? Proponujemy pomoc naszej instytucji i szukania pomocy w innych miejscach. NIE J... czytaj więcej..

Aktualności Piecza Zastępcza
197

IV Bal Karnawałowy

W dniu 21.02.2020 r. po raz kolejny Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Świdniku zorganizował zabawę choinkową dla najmłodszych dzieci objętych opieką tutejszego Ośrodka. Wydarzenie odbyło się dzięki życzliwości Dyrektora Zespołu Szkół nr 1 im. C.K.Norw... czytaj więcej..

Wyników 1 - 5 z 5