Przegląd artykułów w miesiącu

2021

Aktualności Piecza Zastępcza
28

Pierwsze powakacyjne spotkanie grupy wsparcia

Uprzejmie informujemy, że dnia 24 września odbyło się pierwsze powakacyjne, zdalne spotkanie grupy wsparcia dla rodzin zastępczych. Rodziny zastępcze podzieliły się swoimi metodami wychowawczymi w procesie wychowania. Zapraszamy na październikowe s... czytaj więcej..

Aktualności Ośrodka Interwencji Kryzysowej
124

Ważna informacja

Szanowni Państwo, informujemy, że Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Świdniku dnia 04.06.2021r. (piątek) będzie zamknięty. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do kontaktu w innym terminie.... czytaj więcej..

Aktualności Piecza Zastępcza
161

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

„Musimy budować świat, w którym żadne dziecko nie będzie pozbawione prawa do życia w pokoju i bezpieczeństwie, w trwałej rodzinie…”św. Jan Paweł II Szanowni Państwo, Rodzina to wielka wartość dla każdego z nas, a zupełnie szczególna dla tych, którz... czytaj więcej..

Aktualności Piecza Zastępcza
242

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego w Powiecie Świdnickim

Z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego zapraszamy rodziny zastępcze do wzięcia udziału w konkursie "Zwykły dzień w niezwykłej rodzinie". Zachęcamy rodziny do zaprezentowania tematu konkursu w formie dowolnego nagrania: filmu, piosenki, scenki lub r... czytaj więcej..

Aktualności Piecza Zastępcza
60

Szkolenie dla rodzin zastępczych "Moja rodzina drogą do szczęścia"

Zapraszamy rodziny zastępcze na kolejne szkolenie "Moja rodzina drogą do szczęścia", które odbędzie się dn. 28.05.2021r. Na szkoleniu zostanie przedstawiona wiedza z zakresu rozwoju dziecka, uwzględniając szanse i zagrożenia okresu rozwojowego, „krok... czytaj więcej..

Aktualności Piecza Zastępcza
103

Grupa wsparcia i szkolenia dla rodzin zastępczych

30 kwietnia 2021 odbyło się pierwsze zdalne spotkanie grupy wsparcia dla rodzin zastępczych. Podczas spotkania rodziny podzieliły się wiedzą i własnym doświadczeniem w zakresie aspektów prawnych. Dziękujemy rodzinom za udzielenie sobie wzajemnego ws... czytaj więcej..

Aktualności Piecza Zastępcza
138

Grupa wsparcia dla rodzin zastępczych

Zapraszamy rodziny zastępcze na spotkanie grupy wsparcia, które odbędzie się zdalnie dn. 30.04.2021r. o godz. 17.00. Każde takie spotkanie jest czasem wzajemnego wsparcia, dzieleniem się swoimi doświadczeniami i pomysłami oraz omawianiem bieżących s... czytaj więcej..

Aktualności Piecza Zastępcza
150

Szkolenia dla rodzin zastępczych

Szkolenie dla rodzin zastępczych "Moja rodzina drogą do szczęścia" W nowym roku zostały przeprowadzone kolejne dwa szkolenia online dla rodzin zastępczych  pt: "Moja rodzina drogą do szczęścia". Na szkoleniach zostały przedstawione informacj... czytaj więcej..

Aktualności Ośrodka Interwencji Kryzysowej
123

Świąteczne Życzenia

Życzymy Państwu, aby Święta Wielkiej Nocy były pełne nadziei, wiary i radości. Niech nadchodzące dni przyniosą mnogość łask, pokoju i miłości. Kierownik i Pracownicy Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Świdniku... czytaj więcej..

Aktualności Ośrodka Interwencji Kryzysowej
267

OIK - owy Poradnik

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Świdniku rozpoczyna realizację cyklu wsparcia informacyjno-psychologicznego pt.: „OIK- owy Poradnik”. W ramach cyklu, w każdym miesiącu na stronie internetowej Ośrodka zam... czytaj więcej..

Aktualności Ośrodka Interwencji Kryzysowej
120

Radzenie sobie ze stresem podczas izolacji, techniki relaksacji

Ośrodek Interwencji Kryzysowej na zaproszenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Świdniku realizuje zajęcia profilaktyczne dotyczące stresu i możliwości radzenia sobie z nim podczas izolacji, uwzględniając techniki relaksacji. Zajęcia odbywają s... czytaj więcej..

Aktualności Ośrodka Interwencji Kryzysowej
381

Podziękowanie za wsparcie przy realizacji akcji "Uśmiech dziecka"

Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Świdniku Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej wraz z rodzinami zastępczymi składa serdeczne podziękowania dla: HURTOWNI AGD "Dajar" w Janówku, LKSW DAN w Świdniku, TOYS WORLD Świdnik- sklepu z zabawkami, HANY... czytaj więcej..

Wyników 1 - 12 z 12